zavřít

10 nejžádanějších osobností. Je mezi nimi i váš favorit?

- Magazín autor: Redakce Osobnosti.cz

V dnešním článku se dozvíte, o které celebrity mají návštěvníci webu osobnosti.cz největší zájem. Zároveň se o nich můžete dozvědět spoustu zajímavostí, nebo si prohlédnout tisíce jejich fotografií. Je v žebříčku také váš favorit?

1. Jan Cina

Jan Cina je český herec. Dětskou roli si zahrál už ve filmu Smradi z roku 2002, jednu z hlavních pak v Místech v roce 2014. Účinkoval v televizních pořadech a seriálech, na divadelních prknech i v dabingu. Působí i jako moderátor. Více.

Jan Cina zdroj: Archiv

Více fotek Jana Ciny

2. David Gránský

David Gránský je český zpěvák a herec. Širšímu publiku se představil v roce 2008 v pěvecké reality show X Factor, kde se dostal do finále ve skupině 15-24 let. V roce 2012 se zúčastnil konkurzu na muzikál Pomáda a získal roli Doodyho a od té doby se začal pravidelně objevovat v muzikálových produkcích. Více.

David Gránský zdroj: Profimedia.cz

Více fotek Davida Gránského

3. Justin Bieber

Justin Bieber je kanadský pop/R&B zpěvák, kterého uvedl ve známost internetový videoportál YouTube. Bylo mu 12 let, když si poprvé zkusil účast na pěvecké soutěži ve Stratfordu, kde získal druhé místo. Umí hrát na kytaru, klavír, bicí a trubku. Více.

Justin Bieber Justin Bieber, zdroj: Profimedia.cz

Více fotek Justina Biebera

4. Markéta Procházková

Markéta Procházková je česká muzikálová zpěvačka, vítězka pěvecké soutěže Jihlavský slavík a televizní soutěže Rozjezdy pro hvězdy. Po tomto úspěchu se rozhodla věnovat zpěvu profesionálně. Více.

Markéta Procházková zdroj: Archiv

Více fotek Markéty Procházkové

5. Karel Gott

Karel Gott je nejvýznamnější český zpěvák populární hudby, známý už pět desetiletí, s přívlastkem „Zlatý hlas z Prahy“. V mládí se toužil stát malířem a po ukončení školní docházky se v Praze neúspěšně pokoušel o studium výtvarného umění. Když nebyl přijat, odešel do učení (ČKD) v oboru elektromontér. Více.

Karel Gott Karel Gott, zdroj: Profimedia.cz

Více fotek Karla Gotta

6. Anna Fialová

Anna Fialová je česká herečka. Je vnučkou herce Karla Fialy. Jejím filmovým debutem byl snímek Román pro ženy a proslavila se seriálem Vinaři. Více.

Robert Nebřenský, Anna Fialová

Více fotek Anny Fialové

7. Kristýna Leichtová

Kristýna Leichtová je česká herečka. V roce 2006 ztvárnila jednu z postav v komedii Účastníci zájezdu, natočené na motivy románu Michala Viewegha. Více.

Kristýna Leichtová

Více fotek Kristýny Leichtové

8. Petr Lexa

Petr Lexa byl jeden z finalistů soutěže Hlas Československa, dokonce dvakrát se zúčastnil soutěže Superstar a v současnosti je zpěvák ve skupině Slza, vzniklé v roce 2014. Na YouTube vystupuje pod přezdívkou Hoggy, díky tomu, že dříve měl přezdívku Hogwarts. Více.

Petr Lexa

Více fotek Petra Lexy

9. Enrique Iglesias

Enrique Iglesias se narodil slavnému zpěvákovi Juliu Iglesiasovi a modelce Isabele Preyslerové, kteří žili odděleně od jeho tří let. V osmi letech se mladý Enrique přestěhoval do Miami za svým otcem. Přestože jeho dětství bylo do jisté míry poznamenané úspěchy jeho rodičů, Enrique nebyl zhýčkaný, nevyužíval svého postavení a vyrůstal stejně jako ostatní jeho spoluvrstevníci. Více.

Enrique Iglesias zdroj: Getty Images for MTV Networks

Více fotek Enrique Iglesiase

10. Zdeněk Piškula

Zdeněk je mladý herec, kterého můžete vidět například v seriálu Vyprávěj, Doktoři z Počátků. Hostoval v divadlech U Hasičů, Divadlo Minor a Divadlo Broadway. Více.

Zdeněk Piškula

Více fotek Zdeňka Piškuly

Tagy: celebrity top 10 osobností

Zdroje: Vlastní


Osobnosti a filmy v článku