zavřít

Tom Cruise odhalil tajemství mladistvého vzhledu: maže se ptačím trusem

- Magazín autor: red

Hvězda série Mission Impossible vypadá i v devětačtyřiceti pořád skvěle. Botox ani jiné prostředky plastické chirurgie Tom Cruise neuznává, zato je velkým fanouškem všemožných přírodních kúr. Momentálně propadl horké novince- nechává si v kosmetickém salonu pravidelně aplikovat masku z rýžových otrub a slavičího trusu. Jak se svěřil přátelům, jeho pleť nebyla nikdy hezčí.

zdroj: Archiv

 

"Se slavičími exkrementy začal experimentovat poté, co mu je doporučila jiná hollywoodská hvězda, a výsledky jsou fantastické. Tomovi se nezdá utrácení za tyto masky zbytečné nebo divné. Naopak poukazuje, že existují daleko ujetější výstřelky," uvedl zdroj z hercova okolí.

Podivnému kosmetickému prostředku údajně fandí i David Backham s manželkou Victorií, kteří jsou Cruisovými dobrými přáteli. Uvidíme, jestli se tato novinka chytí i mezi českými celebritami.

 
'Tom doesn’t see splashing out on the facials as him being vain or weird. In fact, he points out there are much wackier fads out there.'

Read more: http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-2166021/Tom-Cruise-rubs-bird-droppings-face-attempt-stay-looking-young.html#ixzz1zBFakTjK